Україна закріплює свої позиції як привабливий партнер для виробників контенту із різних країн. Згадаймо кілька позитивних змін, що стались з українською кіноіндустрією: впроваджено нове законодавче регулювання кіно- та телеіндустрії, з'явились нові інституції для фінансування, підписана двостороння угода про спільне виробництво з Канадою, на невдовзі буде підписано аналогічну угоду з Китаєм, а українські телесеріали продаються по всьому світу.

На території України або в копродукції з українськими партнерами знято ряд великих проектів: серіал «Чорнобиль» (Chernobyl) від HBO USA та Sky UK, фільм «Ціна правди» (Obywatel Jones/Mr. Jones) Аґнєшки Голланд із Джеймсом Нортоном, Ванессою Кірбі та Пітером Сарсґаардом (у копродукції з Пощею), що брав учась у головному конкурсі Берлінале 2019, фільм «Холодна кров» (Cold Blood) Федерика Петижана з Жаном Рено та Сарою Лінд, оператором-посатновником якого виступив Тьєррі Абоґаст (у копродукції з Францією).

2018 рік став важливим етапом для національних прем'єр: зросла кількість придбаних квитків, кінотеатральні зроби українських фільмів зросли. Три українських фільми зібрали по мільйону доларів минулого року.

В 2019 році перший український фільм — повнометражна анімаційна картина «Викрадена принцеса» виробництва FILM.UA Group — вийшов у кінотеатрах Китаю. Це тільки перші кроки, але це вже вдалий початок.