Організатори KMW CoProduction Meetings розкривають ім'я п'ятої іноземної учасниці
Нарешті стало відомо імена всіх п'яти учасників копродукційної частини KYIV MEDIA WEEK, що завітають в Україну в пошуках партнерів для спільного виробництва.

Головна мета KMW CoProduction Meetings — сприяння розвитку міжнародної копродукції в Україні, тому організатори заходу подбали про те, щоб всі міжнародні продюсери, що візьмуть участь у заході, не лише мали багатий досвід міжнародної копродукції, а й були зацікавлені у співпраці саме з Україною.

Так остання, п'ята іноземна учасниця копродукційного івенту підготувала проект серіалу, дія якого відбувається в Києві у недалекому майбутньому, і презентуватиме його українським продюсерам, для яких участь є безкоштовною завдяки Українському Культурному Фонду, що підтримав KMW CoProduction Meetings в рамках програми Підсилення потужності українського аудіовізуального сектору.

Отож, п'ята учасниця — Мартічка Божілова (Martichka Bozhilova), кіно- і телепродюсерка визнаного болгарського продакшену AGITPROP. Вона співпрацювала з Францією, Німеччиною, США, Італією, ОАЕ, Грецією та країнами Східної Європи. Її авторські фільми були продані по всьому світу та отримували відзнаки найважливіших кінофестивалів, серед яких Берлінале, Санденс, Трібека, Каннський та Лондонський, кінофестивалі в Карлових Варах, Амстердамі (IDFA) та багато інших. До списку її робіт належаль фільми «[Не] торкайся» (TOUCH ME NOT, 2018 — володар Золотого ведмедя Берлінале), «Любов та інженери» (LOVE & ENGINEERING Трібека, Карлові Вари), «Омлет» (OMELETTE Санденс), «Комарі та інші проблеми» (THE MOSQUITO PROBLEM AND OTHER STORIES кінофестивалі в Каннах та Торонто), «Георгі та метелики» (GEORGI AND THE BUTTERFLIES переможець Амстердамського кінофестивалю), фільм і телесеріал «Палац для народу» (PALACE FOR THE PEOPLE, глядацька нагорода DokLeipzig). Продюсерка телесеріалу «День батька» (FATHER'S DAY) для Болгарського національного ТБ, прем'єра якого відбулася у 2019 році, серіал одразу ж отримав найвищі телерейтинги у Болгарії. Продюсерка перших болгарських програм для HBO та National Geographic.
«Я зацікавлена у потенційних міжнародних проектах, із готовим сценарієм чи безяк художніх так і документальних. Також я готова до співпраці проектами із залученням українських та європейських концепцій. На додачу, я готова розглянути можливість співпраці з українськими кіно сервісами, щоб знімати частину наших проектів в Україні»
Мартічка Божілова
Кіно- та телепродюсерка, Agitprop, Болгарія
Як вже повідомлялося, серед закордонних продюсерів, що стануть учасниками KMW CoProduction Meetings 2019, Галь Заїд (Gal Zaid), голова напрямку сценарного телебачення компанії Endemol Shine (Ізраїль), Андерс Танґен (Anders Tangen), СЕО компанії Viafilm (Норвегія/США), Ґевін Рірдон (Gavin Reardon), голова відділу продажів та копродакшну компанії Incendo (Канада) та Растіслав Шестак (Rastislav Šesták), член словацької Академії кіно та телебачення, співвласник та продюсер студії DNA Production (Словаччина).

KMW CoProduction Meetings 2019 відбудеться 18 та 19 вересня в Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5).

Аби бути в курсі новин заходу, підписуйтесь на подію KMW CoProduction Meetings 2019 у Facebook, а також слідкуйте за оновленнями на сайті й офіційній Facebook-сторінці KYIV MEDIA WEEK.